Vestigingen van REMONDIS Nederland

Met één klik alles in kaart gebracht. Informeer u over de vestigingen van onze onderneming en de betreffende aanbiedingen en contactmogelijkheden.

Vestingen REMONDIS Nederland


REMONDIS Wereldwijd

Ontdek de wereld van REMONDIS met circa 1.500 vestigingen en coöperaties in meer dan 30 landen.

Vestigingen REMONDIS wereldwijd

Wouter van Aggelen nieuwe Directeur Corporate Affairs

De 45-jarige Van Aggelen was tot voor kort als Director verbonden aan adviesbureau Wepublic en werkte vele jaren voor ING Bank in Nederland en Duitsland, onder andere als Head Public & Government Affairs. Tevens was hij actief als bestuurslid bij de Duits-Nederlandse Handelskamer (DNHK). Van Aggelen is opgeleid als econoom aan de Rijksuniversiteit Groningen.

“Wij zijn zeer verheugd Wouter van Aggelen als lid van ons directieteam te mogen verwelkomen,” aldus Andreas Krawczik, CEO van REMONDIS Nederland. “Met zijn leiderschap en visie kunnen wij de samenwerking met ketenpartners verder versterken en de maatschappelijke dialoog over de circulaire economie van nieuwe energie voorzien.” 

Van Aggelen voelt zich aangesproken door de strategische visie van REMONDIS. “In Nederland ervaren we elke dag hoe urgent het is dat we komen tot een efficiënter gebruik van grondstoffen. Natuurlijk om de klimaatopwarming te beperken en onze leefomgeving te verbeteren. Maar ook om onze economie van het slot te halen en de risico’s die samenhangen met de leveringszekerheid van bepaalde grondstoffen te beperken. 

Dialoog én samenwerking met beleidsmakers, bedrijven, de industrie en de maatschappij zijn daarbij cruciaal. Als we er gezamenlijk de schouders onder zetten dat er meer grondstoffen én energie uit afval kunnen worden gewonnen, dat er innovatieve recyclingproducten worden ontwikkeld en dat het waterbeheer in Nederland wordt verduurzaamd, dan kunnen we grote stappen zetten. Ik vind het een voorrecht om daaraan vanuit REMONDIS te mogen bijdragen.”